4 pagrindinės tendencijos iš 2019 rudens aukštosios mados šou

Gyvūnų raštas
Tiek sezonų atitarnavęs leopardo raštas kai kuriems gali atrodyti nebemadingas, tačiau prisiminkite, kaip mados dizainerė Jenna Lyons minėjo, jog leopardo raštas yra neutralus. Dauguma mados dizainerių pasinėrė giliau į gyvūnų karalystę ir į savo dizainus įtraukė ne tik leopardo raštą, tačiau ir žirafos, drūgio bei ištįsusio voro tinklo raštus. Štai jums ir visa gyvūnų karalystė jūsų spintoje.

Apsiaučiamos suknelės
Jeigu jau spėjai nusiminti, jog ateinančiam sezonui teks atsisakyti taip mėgiamų apsiaučiamų suknelių, nenusimink, apsiaučiamų suknelių mada persikelia į rudens sezoną. Būtent tokios suknelės pasirodė ant “Ralph&Russo”, “Dundas”, “Dior” ir “Elie Saab” podiumų. Tai puikus pasirinkimas kai nori atrodyti madingai, bet ir jaustis komfortiškai.

Iškreiptos proporcijos
Taip visų mėgstami rūbai, pagaminti iš laisvai krentančios medžiagos jau vyrauja mūsų akiratyje keletą sezonų ir neatrodo, kad jie išeidinėtų iš mados. Annie Skirley stiliaus kurtos papūstos rankovės – pasirodė Josse madų namuose, kai tuo tarpu “Chanel” ir “Ralph&Russo” kurti rūbai buvo labiau panašūs į 19 amžiaus Gibson merginą. Atrodo, jog “Michelin Man” iškreiptos proporcijos toliau vyraus dėmesio centre ateinančiais metais.

Pečiai visų dėmesio centre
Nors ir Kim Kardashian sukurtas įvaizdis kasmetiniam Met Gala renginiui ir traukia visų dėmesį į siaurą liemenį, tačiau madų pasaulio dizainieriai yra linkę savo dėmėsį sutelkti ne į ką kitą, o pečius. Chanel, Ralph & Russo ir Elie Saab visi parodė asimetriškus kūrinius, kurie atidengė bent vieną iš pečių, kai tuo tarpu Armani Privé sukūrė tokį dizainą, kuris apnuogino visą dekoltė.