HERMES BIRKIN RANKINIŲ POPULIARUMAS

Rankinės, kurių kaina prasideda nuo 6000 svarų, yra tokios geidžiamos, kad norint ją įsigyti, reikia arba gerokai palaukti ar turėti ilgalaikių ryšių su šio ženklo atstovais. Mados ekspertai net gi juokauja, kad šios rankinės yra geresnė investicija nei auksas. Rankinių užsakymai firminėse parduotuvėse daromi du kartus per metus, o pačios rankinės gaunamos tik po pusmečio ar metų. Rankinės yra tikrai išskiritnės, galbūt būtent tai ir yra pagrindinis aspektas, taip traukiantis moteris.

Labiausiai šias rankines perka garsenybės ir turtingos gražuolės. Nenuostabu, kadangi, atsižvelgiant į rankinės stilių ir medžiagas, iš kurių jos pasiūtos, kainos gali šoktelti iki 35000 dolerių ar net daugiau. Brangiausios yra stručio ir krokodilo odos rankinės.

Tokios rankinės yra gaminamos rankomis. Tai užtrunka apie 25valandas, o jei modelis sudėtingesnis – ir ilgiau. Visai neseniai buvo pagaminta ir parduota tikrai išskirtinė rankinė. Tai deimantais inkrustuota krokodilo odos rankinė su tikro aukso detalėmis. Už šią gražuolę buvo sumokėta net 340000 eurų.

Meistras rankinės gaminimui yra mokomas net trejus – ketverius metus ir tik tada jau gali pats vienas gaminti šį meno kūrinį. Taip pat, rankinės išskirtinumas yra tas, kad visos siūlės yra dvigubos. Kitokio siuvimo būdo jie nepripažįsta. Kalbant apie rankinės vidų – ten taip pat naudojama tokia pati aukščiausios kokybės oda, o ne prastesnė ar pakaitalai, kaip daugelyje kitų firmų rankinių.