„Victoria’s Secret“ pristato 10 naujų angelų

„Victoria’s Secret“ pranešė, kad jų angelų gretos pagausėjo. Ir ne vienu ar dviem modeliais, o iš karto net dešimt naujų angelų!
Dar praėjusią savaitę pasklido gandas, kad naujuoju „Victoria’s Secret“ angelu gali tapti švedė Elsa Hosk (26 m.), tačiau tika paaiškėjo, kad ji – toli gražu ne vienintelė naujokė.
Iki šiol oficialiais „Victoria’s Secret“ angelais vadintis galėjo tik penkios manekenės: brazilės Adriana Lima (33 m.) ir Alessandra Ambrosio (34 m.), amerikietė Lily Aldridge (29 m.), Behati Prinsloo (25 m.) iš Naminijos ir Candice Swanepoel (26 m.) iš Pietų Afrikos. O nuo šiandienos angelų jau 15!
Naujausiais angelais tapo šios gražuolės: rusė Kate Grigorieva (25 m.), lenkė Jac Jagaciak (21 m.), portugalė Sara Sampaio (23 m.), brazilė Lais Ribeiro (24 m.), švedė Elsa Hosk (26 m.), olandė Romee Strijd (19 m.), britė Stella Maxwell (23 m.) bei amerikietės Taylor Hill (19 m.), Jasmine Tookes (24 m.) ir Martha Hunt (26 m.).
Visos šios merginos jau yra žengusios „Victoria’s Secret“ podiumu, tačiau nuo šiol jos turi ilgalaikį kontraktą su apatinių drabužių gigantu.