Victorios Beckham kolekcija

Pasižiūrėjus į naujausią Victorios Beckham kolekciją skirtą vasaros sezonui, tikrai nekyla noras kritikuoti. O juk pirmąsias jos kolekcijas lydėjo didžiulė kritika – neva stiliaus ikona ir kurdama rūbus lieka ištikima savo stiliui. 2015 m. pavasario ir vasaros kolekcija – visai kitokia.
Naujausioje kolekcijoje klasikinio tipo sukneles pakeitė gausybė eksperimentų: originalūs audiniai, asimetriški kirpimai, grubūs aksesuarai ir nemažai iš vyriško garderobo pasiskolintų elementų. Kolekcijoje nebuvo nei vieno prabangaus vakarinės suknelės modelio, nieko itin „viktoriško“.
Dailūs, safario tipo ilgų rankovių švarkeliai bei klasikinio modelio kelnės su kantu – išties perspektyvas turintis derinys. Juos V.Beckham pasiuvo iš baltos bei bordo spalvos audinių.

Kaip ir dauguma dizainerių, ateinančiam sezonui ji neatsisakė ir baltos bei juodos spalvos derinio, tačiau kolekciją papildė smėlio spalvos suknelės ir lengvi paltai. Kolekcijoje buvo ir keletas labiau „mergaitiškų“ modelių – bendrą vaizdą šiek tiek sušvelnino blauzdas siekiantys blizgūs sijonai su geltonos bei rožinės spalvos gėlių raštais.