Turtingiausių pasaulio supermodelių TOP 4

Kadangi modelio karjera trunka maždaug tik 10 – 15 metų, šios moterys susikūrė savo tvarų verslą iš kurio dabar sėkmingai gyvena. Taigi toks gyvenimo būdas bei sėkminga karjera padaro šias 4 moteris pačiais sėkmingiausiais supermodeliais visame pasaulyje.

1. Kathy Ireland

Tai turtingiausias supermodelis šiuo metu pasaulyje. Po sėkmingos modelio karjeros ir trijų kartų ant žurnalo „Sports Illustrated Swimsuits Edition“ viršelių, Ireland tapo tiek televizijos veidu, tiek aktore. Ireland aplankė sėkmė kai ji išleido tūkstančius produktų pavadinimu „Kathy Ireland Worldwide“ (kiWW) ir taip susikūrė tarptautinę įmonę su 2 bilijonų pardavimais. Ireland kompanija turi produktų įvairiose pramonės industrijos srityse įskaitant elektroniką, baldus, žaislus, juvelyrinius dirbinius, ir net knygas. Kathy Ireland turtas siekia 500 milijonų ir tai ją paverčia sėkmingiausiu pasaulyje modeliu šiuo metu.

2. Gisele Bündchen

Gisele be abejonės yra žymiausias supermodelis šiuo laikmečiu. Braziliškos kilmės modelis sukūrė „horse walk“, t.y., unikalų ėjimą podiumu kuomet reikia kelius kelti aukštyn tarsi žirgui ir laisvai statyti juos į priekį. Beveik dešimtmetį Gisele buvo geriausiai apmokamas modelis visame pasaulyje. Nepaisant drabužių demonstravimo bei pozavimo žurnalams, Bündchen taip pat uždirba kaip atstovė spaudai. Ji dalyvauja daugelyje labdarų Brazilijoje ir JAV. Jos turtas apytiksliai skaičiuojamas ties 400 milijonais.

3. Heidi Klum

Heidi Klum laimėjo modelių konkursą savo gimtojoje Vokietijoje dar 1990-taisiais metais. Po šios pergalės bei sėkmingo modelio karjeros kontrakto sudarymo ją galima pamatyti daugelyje žurnalų viršelių, net ir „Sports Illustrated Swimsuit Edition“ žurnale. Ji taip pat tituluota kaip viena žymiausių Victoria’s Secret angelų. Heidi baigusi modelio karjerą tapo atstove spaudai, aktore bei dizainere. Jaunimas šiomis dienomis ją atpažįsta iš „Germany’s Next Top Model“ bei „Project Runway“ televizinių projektų. Ji taip pat atliko teisėjos rolę „Amerikos talentuose“. Heidi Klum turtas – maždaug 120 milijonų.

4. Cindy Crawford

Inžinerijos studentė tapusi modeliu aktyvi buvo nuo pat paauglystės metų. Ji populiarumą užsitarnavo Pepsi bei Clairol reklaminiuose projektuose. Po pasirodymo ant žurnalų viršelių bei įvairiuose madų šou, Cindy savo laiką skyrė dizainui bei namų interjero verslo stiprinimui. 2015 metais Cindy parašė knygą „Becoming“. Jos turtas – daugiau nei 100 milijonų.