TOBULOS MODELIŲ ODOS PASLAPTYS

Palaikyti gerą odos būklę yra ne ką lengviau nei palaikyti gerą figūrą. Kai kuriais aspektais, tai net gi susiję. Modeliai labai puoselėja savo odą, ypač veido. Jiems tikrai nereikia daug makiažo, kad paslėptų odos trūkumus, anaiptol jie tik paryškina savo gražius bruožus.

Nori sužinoti, kaip modeliai puoselėja savo odą? Pateikiame svarbiausių įpročių suvestinę.

Veido odą jie reguliariai valo toneriu. Tonerį naudojant rytais, o veidą vandeniu prausiant vakarais, ne tik geriau pašalinami nešvarumai, bet ir subalansuojamas tinkamas odos pH lygis. Jei odą tik prausi vandeniu su įvairiais prausikliais, jie gali sausinti odą ir galiausiai nuplauti nuo odos paviršiaus natūralius apsauginius aliejus.

Kartais reikėtų atsisakyti cukraus ar bent jau sumažinti vartojamus jo kiekius. Atsisakius cukraus, ne tik lengviau išlaikyti dailią figūrą, bet ir paprasčiau prižiūrėti veidą. Jei vartojate daug cukraus, tai gali iššaukti greitesnį odos senėjimą ir paskatinti raukšlelių atsiradimą. Atsisakius cukraus, oda ilgiau išliks jaunatviška ir spindinti.

Periodiškas lankymasis pas odos specialistus tikrai padeda palaikyti odos grožį. Nebūtina pas grožio specialistus vaikščioti kiekvieną dieną, užteks ten apsilankyti ir kartą per mėnesį. Svarbiausia, kad procedūros būtų reguliarios. Net ir vienas vizitas per mėnesį padeda išsaugoti odos jaunystę, kadangi ten naudojamos priemonės dažniausiai būna kokybiškesnės nei pačios naudojame pirktas parduotuvėje.

Odos drėkinimas – būtinas įprotis kiekvieną dieną. Taip, visos žinome, kad reikia gerti vandenį, nes tai sveika. Odos būklė irgi labai priklauso nuo geriamo vandens. Jei jo išgeri labai mažai – oda praranda savo elastingumą ir natūralų blizgesį. Rekomenduojama per dieną išgerti apie 8 stiklines vandens, o jei geriate daug kavos – vandens gerkite dar daugiau. Vanduo tikrai daro stebuklus su mūsų oda.

Sportuoti tikrai verta. Jei norite skaisčios, sveikos ir spindinčios odos sportuoti patartina kiekvieną dieną. Kai jūs sportuojate ar aktyviai leidžiate lasivalaikį, odos paviršius yra stimuliuojamas ir taip oda skaistėja, įgauna jaunatvišką ir sveiką blizgesį. Sportas padeda visokeriopai palaikyti sveikatą, o taip pat ir kelia nuotaiką. Tad nieko nelaukus trauk sportinius batelius ir skubėk į kiemą ar sporto salę.