STILIAUS PATARIMAI IŠ PARYŽIAUS MADOS SAVAITĖS

Aukštosios mados savaitės renginiuose ant podiumo besisukančios gražuolės sulaukia tikrai išskirtinio dėmesio. Tačiau ne ką mažiau susidomėjimo sulaukia ir stilingosios žiūrovės. Štai keli patarimai, kuriais naudojantis tikrai neliksite nepastebėta.

NAUJAS JUODOS IR BALTOS SPALVŲ DUETAS
Amžina klasika tituluojamas juodos ir baltos spalvų derinys tikriausiai niekada neatrodys nuobodžiai ar nemadingai. Tinkamai suderinti šių spalvų drabužiai gali atrodyti nerūpestingai, elegantiškai ir kaip jūs tik panorėsite.

SPORTINIŲ BATELIŲ LAIKAS
Mados sekėjai teigia, kad šį pavasarį sportiniai bateliai tiks prie bet kokios stiliaus aprangos. Geriausiai rinktis vintažinius, storintu padu sportinius batelius ir derinti juos ne tik su sportine apranga, bet ir romantišku, elegantišku stiliumi. Rezultatu tikrai nepasigailėsite.

RYŠKUS PALTAS – GERIAUSIAS AKSESUARAS
Ryškus raštuotas ar siuvinėtas paltas puikiai tiks prie bet kokios aprangos ir akimirksniu ją atgyvins. Geriausiai tokio palto grožis atsiskleidžia dėvint jį kartu su tamsiais ar neutralių spalvų drabužiais, bet jį galite vilkėti ir su ryškiaspalve apranga.

ODINIS BAIKERIŠKAS ŠVARKELIS VISIEMS GYVENIMO ATVEJAMS
Toks švarkelis padeda išvengti perdėtai rūpestingai ir apgalvotai atrodančio stiliaus. Jis tarsi truputį sugriežtina visą įvaizdį, bet puikiai dera su įvairiausio stiliaus aprangomis. Galite apsirengti itin moteriškai ir romantiškai, o šiuo švarkeliu įnešti į savo įvaizdį šiek tiek nerūpestingumo.