Baltame fone nėra kažkokių kitų detalių, kurios padėtų modeliui pozuoti. Baltame fone yra tik modelis ir fonas, todėl modelis turi savo erdvę, kurioje turi pozuoti savarankiškai. Tai reiškia, kad gali leisti pasireikšti ir savo vaizduotei.
Kai kalbame apie pozavimą baltame fone, modeliui geriausia po truputį keisti pozas. Pradėti galima nuo paprastesnių pozų, vėliau pereinant prie sudėtingesnių. Baltas fonas – yra puiki aplinka žaisti ir praktikuotis su pozomis.
Pozuojant reikia pasistengti išvengti nuobodžių pozų ir kuo daugiau naudoti savo rankas, kad poza įgautų formą. Gražių kūno linijų sukūrimas – tai raktas į sėkmingą fotosesiją baltame fone. Kadangi baltas fonas ypač pabrėžia kūno kontūrus, todėl kūno linijos tampa akivaizdžiai ryškesnės nei paprastai. Geriausios pozos yra tos, kuriose atsispindi gražios, ilgos, grakščios linijos.
Taip pat reikia atsižvelgti ir skirti dėmesį į aprangos spalvas. Būtent baltame fone modelis gali nesibaiminti išnaudoti savo pačius ryškiausius drabužius. Pasirinkite aprangos modelius ir stilius tokius, kurie puikiai pabrėžia Jūsų figūros privalumus. Nes baltas fonas dar labiau juos išryškins ir visos net ir nedidelės detalės – išryškės. Kartais, aprangos dėka, modelis gali sukurti tikrai nuostabų nuotraukos vaizdą.
Fotosesja baltame fone yra puikus būdas ne tik praktikuotis su savo pozomis, bet ir praktikuotis valdyti kamerą. Modelis baltame fone neturi didelės erdvės ar pagalbinių daiktų pozavimui, todėl turi dirbti tik su kamera. Taip pat modeliui reikia atminti, kad nors yra pozuojama baltame fone, aplink yra begalės kitų spalvų, todėl reiktų atkreipti dėmesį į galimus šešėlius.
Pasistenkite, kad Jūsų delnas ar alkūnė nesudarytų šešėlio ant Jūsų veido. Nors fotošopo programa yra didelė pagalba retušuojant nuotraukas, tačiau net ji nedaro stebuklų ir kai kurių tokių klaidų nepataiso. Todėl būkite atsargūs su šešėliais baltame fone, nes vienas neapgalvotas judesys ir kadras bus sugadintas nepataisomai.