Mėgstančioms išskirtinumą ir eleganciją – L. Larionvos ir E. Rainio kolekcijos

Vilniuje dizaienrių duetas L. Larionova ir E. Rainys pristatė naują kolekciją ruduo/žiema 2015-2016.
Liliją Larionovą ir Egidijų Rainį bene dešimtmetį pamėgę tie, kurie vertina išskirtinumą, modernią klasiką, romantišką ar minimalistinę eleganciją.
Naujausią rudens ir žiemos Lilijos Larionovos kolekciją sudaro trisdešimt kūrinių: ilgi ir trumpesni paltai, švarkai, kelnės, sijonai, suknelės, palaidinės, kombinezonai, skirti stilingoms nepriklausoms moterims, kurio mėgsta jaustis nevaržomai ir lengvai skrieti miestų gatvėmis rytą ir vakarą kaip tikros niujorkietės. Šiemet Lilija atsisakė taip pamėgtos juodos spalvos.
2015/2016 šaltojo sezono Egidijaus Rainio kolekciją sudaro trys dalys, nesunkiai viena nuo kitos atsiskiriančios spalviškai. Pirmoji dalis – kasdieniškesnė, ramių tonų, kaip pats dizaineris sako, lengva įžanga į visą kolekciją, kurį šįmet išties nemaža – keturiasdešimt penki modeliai.

Antroje šou dalyje modeliai pristatė daugiausia juodos spalvos prašmatnius kūrinius, su kuriais dailiosios lyties atstovės drąsiai sužibėtų ant raudonojo kilimo pačiuose Kanuose. Vienspalviškumui puikūs akcentai – dizainerio sukurtos ryškios skrybėlaitės, spalvoti aukštakulniai, pirštinės.