Maudymosi kostiumėliai, kurie lieknina

Išsirinkti tinkamą maudynių drabužėlį – vienoms didelis džiaugsmas, o kitoms, deja, tikras galvos skausmas. Rasti tokį, kuris patobulintų kūno linijas nėra paprasta, tačiau kelios gudrybės paieškas palengvins ir padės išsirinkti tą vienintelį.
ATSIKIŠUSIAM PILVUKUI
Žinoma, vientisas maudymosi kostiumėlis turinčioms pūpsantį pilvuką kur kas šaunesnis pasirinkimas nei bikinis. Tamprus kostiumėlio audinys prispaus pilvą ir suformuos taliją. Kad paslėptum pilvuką, reikėtų rinktis maudomuką, nukreipsiantį dėmesį nuo liemens arba tam tikrais raštais šią zoną liauninantį. Puikus pasirinkimas tamsesnio audinio kostiumėlis, kurio viršutinė dalis traukia žvilgsnius kita ryškesne spalva ar įvairiais akcentais. Taip pat tiks maudymosi kostiumėlis, ties liemeniu turintis kitos spalvos įstrižus įsiuvus, nes šie kurs lieknesnio ir išraiškingesnio liemens įspūdį.
PLATIEMS KLUBAMS IR APVALAINOMS ŠLAUNIMS
Stambesnę apatinę kūno dalį gali užmaskuoti ir vientisu, ir atskirų dalių maudymosi kostiumėliu. Jei rinksiesi bikinį, atsisakyk šortukų tipo kelnaičių, nes tokios tik dar labiau pabrėš sėdimosios platumą. Labiau tiks subtilesnių spalvų siauresnės kelnaitės. Prie jų reikėtų derinti ryškios ar šviesios spalvos liemenėlę, kuri nukreiptų dėmesį nuo apatinės kūno dalies. Vientiso maudymosi kostiumėlio viršutinė dalis turėtų būti taip pat sodresnės spalvos ar labiau akcentuota detalėmis.
KAD TALIJA BŪTŲ IŠRAIŠKINGESNĖ

Toms kurios turi neišraiškingą tiesią taliją, moteriškus linkius padės sukurti įsiuvai ir linijų žaismas. Maudymosi kostiumėlis su diagonalėmis privers žvilgsnius slysti nuo šonų link centro, tad liemuo atrodys plonesnis. Tokį efektą sukurs ir dvispalviai kostiumėliai, kurių šonai yra vienos spalvos, o vidurys – kitos. Jie vizualiai siaurins liemenį ir figūra atrodys moteriškesnė.