5 neįkainojamos gyvenimo pamokos, kurių galime pasimokyti iš Lizzo

Tai buvo 2019 metai, kai daugelio atžvilgiu Lizzo sulaukė tarptautinio pripažinimo. Jos kūrinys „Truth Hurts“ atsidūrė „Grammy“ apdovanojimų vienoje iš nominacijų. Jos gerbėjai yra iš viso pasaulio įskaitant ir juodaodes moteris, žmones, kurie palaiko judėjimą už meilę kūnui bei kiti žmonės dievinantys Lizzo. Tai gi didesnis žinomumas, dažnai atneša skandalus ir ginčus, į kuriuos atlikėjai ne visada nori pakliūti.

Mada turėtų būti linksma. Nesvarbu ar tai būtų aksesuaras ant raudonojo kilimo su antpirščio dydžio rankinuku ar peruko metimas į minią, Lizzo žino, kaip suteikti šilumos ir juoko savo gerbėjams. Žaismingumo dvasia dažnai atsispindi ir drąsiuose kostiumuose. Lizzo linksminasi su mada, ji įkvepia visus aplinkinius taip pat linksmintis.

Kantrybė yra didžiausia dorybė. Daina „Truht Hurts“ iš tikrųjų nebuvo išleista 2019 metais. Šis hitas buvo išleistas 2017 metais, – tai liudija, kad muzikos industrija yra nenuspėjama. „Tai lėčiausias kūrinio augimas“, – sakė Lizzo. „Esu darius daugybę turų, bet iki šių metų niekas nežino, kas aš esu. Bet ar aš galėjau šitaip išgarsėti prieš 10 metų? Tikrai ne!“ Lizzo negali pasigirti „vienos nakties sėkme“, ji sunkiai dirbo, o dar svarbiau – ji niekada nepasidavė, ir ji skatina mus visus elgtis taip pat.

Meilė sau yra būtina. Lizzo naudojasi kiekviena suteikta galimybe norėdama išsakyti savo gerbėjams, kad meilė sau yra svarbi. Kalbant apie kūno pozityvumą, ji savo pasirodymuose dažnai kalba apie visų kūno formų ir dydžių juodaodes moteris sakydama: „Aš galiu būti graži ir apkūni“. Lizzo kalba ne tik apie juodaodžių ir trans žmonių teises scenoje, bet ji savo gyvų pasirodymų metu siunčia žinutę savo gerbėjams apie jų savivertę.

Fleita nusipelno vietos popmuzikoje. Suteikdama džiaugsmo gerbėjams visame pasaulyje, Lizzo įrodė, kad fleita tinka popmuzikoje. 2019 m. savo gyvuose pasirodymuose Lizzo maišydama savo vokalą su šiuo instrumentu.

Negalite numatyti ateities. Po jaudinančių, nors ir audringų metų, dar per anksti sakyti kokie bus kiti ateinantys metai Lizzo. 2019 m. ji tarsi akimirksniu tapo visiems žinoma atlikėja. Su naujų kūrinių išleidimu, tikimasi, kad dainininkė ir toliau dominuos mūsų ekranuose bei „Spotify“ grojaraščiuose.