Madingiausi džinsai šių metų pavasariui ir vasarai

Džinsai kaip Džinsai kaip nei joks kitas drabužis gali pasigirti pavydėtinu pastovumu madoje – madingi jie ir šį sezoną.

Moteriški 2015 metų pavasario ir vasaros sezono džinsai džiugina siluetų įvairove: nuo nesitraukiančios klasikos ir madingų aptemptų džinsų iki romantiško retro stiliaus ir originalių variantų su aplikacijomis. Be kelių naujų džinsų porų šiame sezone neapsieisite.
Taigi, patys madingiausi šių metų pavasario ir vasaros sezone džinsai:
Aptempti džinsai
Angliškai jie vadinami „skinny“, taigi, aptempti tarsi antra oda. Tai mėgstamas kiekvienos merginos garderobo atributas, kuris šiame sezone nusidažė tamsesniais tonais: nuo tamsiai pilko iki asfalto spalvos ar juodo. Ir toliau madingas tokių džinsų ir baikerių švarkelio derinys, prie kurio puikiai tinka stambiapadžiai bateliai. Ypač madingi aptemptų džinsų modeliai su prakirpimais ir kutais.
Platėjantys džinsai
Ji atsirado šio pavasario madą įkvėpusiame aštuntajame dešimtmetyje. Hipių pamėgti platėjantys džinsai madingi ir šiame sezone. Kaip byloja daugybės garsenybių fotografijos, ši mada sparčiai įgauna pagreitį muzikos festivalių po atviru dangumi išvakarėse. Nešioti platėjančius džinsus stilistai pataria su kontrastingo atspalvio džinsiniu švarkeliu ar „folk“ stiliaus palaidine.
Džinsai „girlfriend“
Patys madingiausi 2015 metų pavasario ir vasaros sezono džinsai – „girlfriend“. Dizainerių teigimu, vis labiau madoje įsigalintys džinsai yra moteriškesnė visiems žinomų džinsų „boyfriend“ versija. Tokių džinsų siluetas labiau klasikinis – išryškinantis figūrą ir aukštu liemeniu. Paprastai džinsai „girlfriend“ gaminami iš labiau reljefinio džinsinio audinio, kuris pabrėžia ilgas kojas.
Džinsai su kontrastuojančiais įsiuvais
Nauja 2015 metų pavasario ir vasaros sezono mada – džinsai su kontrastuojančiais įsiuvais, kurie bet kuriems kasdieniniams džinsams suteikia papildomą madingą akcentą. Įsiuvais gali tapti bet kokios džinsinio audinio atplaišos, taip pat pastaraisiais sezonais tokie madingi skiautiniai. Tokie modeliai nereikalauja ryškių aksesuarų, juos stilistai pataria dėvėti su neutralių atspalvių daiktais.
Džinsai „boyfriend“
Nepaisant didėjančio naujųjų džinsų „girlfriend“ populiarumo, šių metų pavasario ir vasaros sezono garderobe yra vietos ir džinsams „boyfriend“. Patogus ir visada aktualus modelis idealiai tinka ramiems sekmadieniniams priešpiečiams su draugėmis ir puikiai dera prie šį pavasarį madingų kedų ir raštuotos odos batų su skylutėmis.
Džinsus „boyfriend“ ir toliau geriausia rinktis šviesių atspalvių, iš plonesnio audinio. Nešioti juos galima paraitytus iki kulkšnių, nes taip jie efektingiau atrodo karštu oru.
Džinsai su aplikacijomis
Tęsiant aštuntojo dešimtmečio „folk“ temą su retro akcentais dizaineriai negaili dėmesio ir džinsų modeliams su antsiuvais ir aplikacijomis. Patys populiariausi raštai ir toliau lieka ryškios gėlės, išsiuvinėtos ant kišenių ar kelių, efektingai žiūrisi ir ant klasikinių tiesių džinsų, ir ar platėjančių modelių, suteikdami jiems romantišką akcentą.
Beje, populiarūs ir kiti raštai – nuo tradicinių geometrinių formų iki nenusakomų, pavyzdžiui, juokingų animacinių filmukų herojų, atvaizdų.
Džinsinis audinys
Populiarios ne tik kelnės, bet ir kiti drabužiai iš džinsinio audinio – sijonai, suknelės, švarkeliai.