„Kūrybos podiumas“ renginys lepinęs Kauniečius nemokamais seminarais ir kolekcijų pristatymais

Gruodžio 4 – 5 dienomis Kauno sporto halė virto kūrybos, grožio ir mados namais. Čia vyko nemokamas renginys „ Kūrybos podiumos“, kuriame savo autorinius darbus pristatė tiek profesionalai, tiek nepaprastą grožį kuriantys mėgėjai. Čia ne tik vyko mugė, bet kartu buvo demonstruojama ir drabužių kolekcijos, vyko nemokami seminarai, o visi norintys buvo kviečiami į nemokamus seminarus ir kūrybines dirbtuves.
Pirmąją dieną, gruodžio 4 – ąją, dalyvavo seminaruose, kur galėjo pasimokyti kurti papuošalus iš karoliukų, susipažinti su veltinio menu, mezgimo technikomis, floristikos kompozicijos interjerui. Besidomintys maisto gamyba galėjo susipažinti su molekuline virtuve. Antrąją dieną, gruodžio 5 – ąją daugiau dėmesio buvo skirta pažvelgti į moters pasaulį. Dailiosios lyties atstovės buvo kviečiamos išgirsti, kokia yra laiminga moteris vyro akimis. Taipogi buvo galima pasiklausyti apie kūrybingumo, intuicijos suaktyvinimą ir kaip išmokti džiaugtis gyvenimu. Visus seminarus ir kūrybines dirbtuves ves profesionalai.
„Kūrybos podiumo“ renginyje tai pat vyko ir naujųjų dizainerių naujausių drabužių kolekcijų pristatymai. Buvo demonstruojama vėlimo meistrės Jurgitos Migonienės ir Ingos Samušienės veltų drabužių kolekcija. Net septynias kolekcijas pristatė Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Dizaino katedros absolventai: Goda Deltuvaitė, Sandra Žvirblytė, Žydrūnė Jakubauskaitė, Aistė Julita Pauliukevičiūtė, Greta Jesiukaitytė, Indrė Miškinytė bei Darius Kupčiūnas, o dizainerė Rasa Senovaitytė pristatė savo kolekciją „Pūgos keliu“, kurios kolekciją pristatė Modelių agentūros „PEGASUS“ modeliai, ir kt.