Kokius įgūdžius reikia turėti tam, kad taptum modeliu?

FOTOGRAFIJA
Modelis turi būti fotogeniškas, kad būtų galima sėkmingai panaudoti nuotraukas klientui, reklamai ar žurnalo viršeliui ir pan.. Jis turi žinoti kaip bendrauti su fotografais, kaip įkūnyti bet kokį stilių ar personažą bei mokėti dirbti su išraiškomis, kurių fotografai ir ieško.
PODIUMAS
Podiumo modeliai turi sugebėti gracingai vaikščioti ir gražiai judėti, dėvėdami įvairius drabužius ir avalynę. Modeliui turi nekelti rūpesčių šiek tiek atviresni drabužiai ar aukštakulnių dėvėjimas, kuris truputį apsunkiną vaikščiojimą. Čia Jums padės stabilus žvilgsnis ir tikslumas kiekviename žingsnyje.
INTERNETAS
Kadangi modelio darbas dažnai užtrunka mažiau nei vieną dieną, modeliai turi turėti galimybę bendrauti su klientais ir įgyti teigiamą reputaciją, kad galėtų tęsti savo karjerą. Tavo įvaizdį formuoja dalykai, kuriais daliniesi savo paskyroje.
ORGANIZACIJOS
Modeliai nuolat keliauja kartu su klientu arba atvyksta į susitikimo vietas patys, todėl svarbu, kad modeliai turėtų organizacinių įgūdžių, jog galėtų neatsilikti nuo kliento nenuspėjamų tvarkaraščių.
IŠTVERMĖ
Modeliai turi būti pasiruošę atlaikyti įvairias darbo sąlygas ir valandas, ypač jei dirbama lauke. Jie paprastai modeliuoja drabužius artėjančiam sezonui, todėl gali pasitaikyti, kad teks vilkėti maudymosi kostiumėlį esant dar vėsiam orui.