Kastingas Vilniuje rugsėjo 2 d. – Mados naktis

Kastingas Vilniuje rugsėjo 2 d. – Mados naktis

Trečius metus iš eilės vykstančio, visame pasaulyje populiaraus naktinio parduotuvių mylėtojų siautėjimo mieste Lietuvos atstovai pristato naujovę. Šiemet pirmą kartą, rugsėjo mėnesį vykstančios Mados nakties proga, visos žavios merginos yra kviečiamos į ypatingą renginį – Mados nakties kastinga. Renginys vyks šių metų rugsėjo antrąja ir išsiskirs iš karto net keliomis naujovėmis.

Mados nakties kastinas pakvies visas, save mylinčias ir gerbiančias merginas susigrumti atrankoje į Mados nakties veido poziciją. Be kita ko, šio renginio metu, savo žavią išvaizdą bei modelio gebėjimus įvertins zinomi lietuvos zmones TV prodiuseris Rolandas Skaisgiris, Miss Lietuva Daiva Anuzyte,dizaineris Liutauras  Salasevicius it kt. . Tai neabejotinai puiki tavo proga patekti į mados pasaulį. Ten, kur tu jau senokai norėjai.

19 val. visas kastingo dalyves organizatoriai pakvies dalyvauti ypatingo rekordo siekime – daugiausiai aukštakulnių vienoje vietoje. Prisidėk prie smagios grožio šventės mieste.

Renginio programa:

2011 09 02 17:00 – Dalyvių registracija

2011 09 02 19:00 – Rekordo siekimas

2011 09 02 19:30 – Modelių atranka

Renginio vieta: Vilniaus g. 10  (PC “Flagman” / “Vero Cafe”)

Reikalavimas norinčioms dalyvauti kastinge – Apranga, išryškinanti figūrą, mini sijonai, aptempti marškinėliai ir kuo aukštesni ne zemesni nei 9 cm  aukštakulniai 🙂

 

Pegasus modelių agentūros merginos (šį kartą vaikinai nekviečiami)  praneškite elektroniniu paštu apie savo ketinimus atvykti: kastingas@modeliuagenturapegasus.lt

Be to dėl informacijos galite paskambinti:

8 600 91810 – Karolina

8 620 94424 – Virgis

O su važiujančioms merginomis 16.30 pasimatysime prie PC “Flagman” įėjimo.