Kaip teisingai modeliui išsimatuoti save

90-60-90 – tai skaičiai, atspindintys modelio krūtinės, liemens ir klubų dydžius centimetrais. Visur šie dydžiai eina tokia pačia tvarka – krūtinė – liemuo – klubai.
Visų pirma, kiekvieno modelio namuose turėtų būti matavimo priemonė – metras, kuriuo modeliai galėtų išsimatuoti save. Metrą reikėtų rinktis tokį, kurį lengvai būtų galima apsivynioti aplink save (nes metrų būna kelių rūšių: kietesni ir minkštesni).
Geriausia būtų, kad modelį išmatuotų kitas žmogus, taip skaičiai butų tikslesni. Tai gali padaryti bet kas – brolis, sese, draugė, tėvai.
Dalinamės su Jumis keliais patarimais kaip teisingai reikėtų save išsimatuoti.
Krūtinė. Apjuoskite metrą aplink krūtinės didžiausią vietą (metras turi būti po rankomis). Reikia žiūrėti, kad matavimo priemonė būtų lygiagreti grindims. Ilgis, nurodytas metro matuoklėje ir bus Jūsų krūtinės išmatavimas.
Liemuo. Stovint apsivynioti matavimo priemonę per liemens siauriausią dalį. Matuoklio nereikėtų stipriai įtempti, jis turėtų apjuosti liemenį kaip paprastas diržas arba kelnių guma. Ilgis nurodytas ant metro – tai liemens išmatavimas.
Klubai. Stovint, apvynioti metrą aplink didžiausią kūno dalį tarp liemens ir kelių. Įsitikinti, kad apvyniotas metras yra lygiagretus grindims. Ilgis, nurodytas ant matavimo priemonės – tai klubų išmatavimas.
Kaklas. Apvynioti metrą aplink kaklą toje vietoje, kurioje yra adomo obuolys. Tarp matavimo juostos ir kaklo turi būti dviejų pirštų tarpas. Ilgis, nurodytas metre – tai kaklo išmatavimas.