KAIP PASIPUOŠTI ŽVARBIĄ DIENĄ?

Kaip apsirengti, kad jūsų įvaizdis būtų tobulas, o kartu ir komfortiškas, jasutųmėtės šiltai ir jaukiai? Štai keli patarimai.

Visų pirma, neapseisite be šiltos žieminės striukės, parkos, palto ar kailinių. Šis rūbas būtiniausiai turi būti kiek galima šiltesnis. Stilistai neriboja šio viršutinio drabužio parametrų. Galite rinktis ir liemenuotus fasonus ir visiškai plačius, beformius.

Kalbant apie šalikus, rinkitės kuo masyvesnius. Apsigobkite šiltais ir minkštais audiniais, dydžiu primenančiais pledus, pasipuoškite dirbtiniais kailiais. Tokia aprangos detalė gali virsti pagrindiniu jūsų įvaizdžio akcentu ir vienu mėgstamiausių aksesarų.

Dažniausiai žiemą dėvimas drabužis – megztinis. Rinkitės megztus storais siūlais ar plonus merino vilnos. Abu pasirinkimai geri, o kartu ir labai skirtingi, tad galite sukurti visiškai skirtingus įvaizdžius.

Puikus pasirinkimas, norint nesušąlti su suknele – po ja vilkėti golfą. Ant plono golfo galite vilkėti ne tik suknelę, bet ir sarafaną, chalatą, švarką… Pabandykite, rezultatas jus tikrai nudžiugins.

Prie jau minėto golfo ar tokio stiliaus megztuko galima dėvėti ir kelnes. Iš tikrųjų tai labai universalus drabužis, prie jo tiks ir storesnio audinio džinsai (tai tikrai aktualu žiemą), ir velvetinės ar aksominės kostiuminės kelnės. Jausitės patogiai ir atrodysite nuostabiai.

Šaltuoju sezonu pėdkelnes pakeiskite tamprėmis ir ilgaauliais batais. Dabar ypač madinga vietoje suknelių nešioti ilgus megztinius, o kartu su jais spalvingas storas tampres arba itin ilgus aulinukus. Šių grožybių pasirinkimas dabar tikrai platus, kieviena rasite tai, kas patiks labiausiai.