Ką turėtų žinoti modeliai vyrai

Modelių pasaulyje tokių diskusijų nėra ir negali būti. Jei jau vyras planuoja būti modeliu, tačiau nenori nusiskųsti plaukus nuo kūno – yra kelios išeitys: pirmiausia, nebūtinai reikia nusiskųsti absoliučiai visus plaukus, norint būti modeliu vyru (išskyrus tuos atvejus, kai plaukai pas vyrus auga net ant pečių, tuomet taip, plaukus nusiskųsti derėtų visus).
Modelio vyro krūtinė turėtų būti viena iš daugiausiai prižiūrimų kūno vietų, todėl ji turi atrodyti nepriekaištingai. Jei modelis turi labai plaukuotą krūtinę, jos plaukus reikėtų patrumpinti. Modelio vyro kojos ir rankos gali būti ir neskustos, bet tik tuo laiku, kol modelis dar tik eina į modelių atrankas ar modelių agentūras. Jei modelių agentūrai tai netrukdo, tuomet viskas puiku, tačiau gali ateiti laikas, kai klientas reikalaus, kad modelis reklamai nusiskųstų kojas, tuomet, kad ir kaip nesinorėtų – tai teks padaryti.
Jei modelis vyras nėra pratęs dažnai skustis, tuomet jam bus sunkiau išsirinkti tinkamas skutimosi priemones, kurios mažiau dirgintų odą. Geriausiai vyrams naudoti elektrines skutimosi priemones, jos mažiausiai dirgina odą ir tiksliausiai nuskuta. Jomis galite reguliuoti kokio ilgio plaukus norite palikti, kad atrodytų tvarkingai. Su jais galima skusti tiek sausą, tiek šlapią odą, todėl yra labai patogu naudotis ir vyrams tai nesukels didelių problemų.
Po dušo ir skutimosi, modeliams vyrams vertėtų atsistoti prieš gerai apšviestą veidrodį ir gerai apžiūrėti nuskustas vietas – ar nepalikta kokia nors vieta nenuskusta.
Vyrai moka prižiūrėti savo veidą odą po skutimosi, tačiau apie kūną dažnai pamiršta. Nesvarbu, kad veido oda yra jautresnė už viso kūno, tačiau jį taip pat reikia prižiūrėti, nes skutimosi metu oda taip pat yra dirginama. Taigi, po skutimosi, kūnas turėtų būti ištepamas specialiu drėkinamuoju ir raminamuoju kremu po skutimosi. Nors sausą odą taip pat galima skusti, tačiau nepatariama, taip oda tampa šiurkštesnė ir sunkiau atsigauna.
Kad ir kaip vyrai modeliai nemėgtų skustis, prieš einant į modelių agentūrą, jiems vis tiek reikės pasitrumpinti savo kūno plaukus, kad jie atrodytų tvarkingai ir nekristų per daug į akis, o pareikalavus klientams – gal būt reikės nusiskusti ir visus, todėl vyrai, kurie nori būti modeliais, turėtų būti tam nusiteikę ir pasiruošę tokiems pokyčiams.