Dizaineris R. Petreikis pristatė auksinę kolekciją


Dizainerio R. Petreikio kūriniai vėl sugrįžta ant Lietuvos mados podiumo. Vilniuje gyvenantis klaipėdietis prisijungė prie mados namų „Madam pareis vėliau” ir specialiai tik šiems mados namams sukūrė išskirtinų drabužių kolekciją. Po trejų metų pertraukos dizainerio R. Petreikio kūrybos gerbėjai išvydo kolekciją moterims „Aukso amžius”.
Dizainerio kolekciją „Aukso amžius” sudaro vienuolika moterims skirtų drabužių derinių iš šilko, aksomo, organzos, taftos. Naujosios kolekcijos drabužiai su specialiai R.Petreikio pagamintomis aukso spalvos metalo detalėmis – diržais, apyrankėmis. Pristatymo metu buvo pademonstruota vienuolika dizainerio kurtų suknelių, sijonų ir palaidinių, skirtų dėvėti kasdien, tačiau apsiavus aukštakulniais ir lūpas paryškinus raudonais dažais su šiais apdarais kiekviena moteris gali kuo puikiausiai jaustis ir vakarėlyje, teatre ar smagiame pasisėdėjime su bičiuliais miesto bare.
R. Petreikis kartu su žinomu dizaineriu Salasevičiumi kursiantis teigia, kad jo ir Liutauro drabužių kolekcijos ganėtinai skirtingos – Salasevičiaus kūriniai ištaigingi ir itin puošnūs, o Raimundo kuriamos kolekcijos labiau žemiško, skirtos kasdieniam dėvėjimui, todėl labai smarkai skiriasi nuo mados namų „Madam pareis vėliau” įkūrėjo darbų. Prie mados namų prisijungus Petrikiui dabar moterys atras dar didesnį įvairių stilių suknelių ir sijonų pasirinkimą, gausesnį idėjų srautą vienoje vietoje.
Siuvimą ir išvaizdos dizainą baigęs R. Petreikis pirmąją mados studiją atidarė Klaipėdoje. Uostamiestyje moteris džiugino kasdieniais ir proginiais drabužių deriniais, pademonstravo kelias vakarinių suknelių kolekcijas. Dizaineris neužmiršo ir vyrų – stipriajai lyčiai pristatė daugybės atgarsių sulaukusius išskirtinio dizaino margaspalvius apatinius.
Specialiai šiam šou šukuosenas ir makiažus sukūrė ką tik savo kolekciją pristatęs mados namų „Madam pareis vėliau“ dizaineris L.Salasevičius.