ARTĖJA MADOS ŠVENTĖ PALANGOJE

Šio ilgojo savaitgalio metu mieste šurmuoliuos tikra fiesta, subursianti stilingiausius mados, interjero ir gyvenimo būdo prekių ženklų atstovus.

Šį kartą “Pop Up” iniciatyvos tema – atostogos, todėl visoje šventėje bus juntamas atostogų dvelksmas, vasariškos nuotaikos, stilingų ir nevaržančių daiktų gausa. Čia apsilankiusieji turės galimybę apžiūrėti ir įsigyti stilingų dalykėlių, kuriuos pristatys daugiau nei penkiasdešimt skirtingų mados ir gyvenimo būdo ženklų.

Šios įdomios iniciatyvos bendraautorės sako, kad šį kartą daug pristatomų darbų yra sukurti orientuojantis į universalumą ir praktiškumą. Ne išimtis ir renginyje savo naują pavasario – vasaros kolekciją pristatantys “Undress” atstovai. Šio suknelių prekės ženklo drabužius merginos renkasi įvairioms progoms, nes jos lengvai derinamos. Tai puošnios, bet kartu ir minimalistinės suknelės, dekoruotos moterišką grožį pabrėžiančiais akcentais. Dar daugiau moteriškų grožybių pateiks Renata Mikailionytė, Lilija Larionova, Diana Paukštytė, “Ms. Memaid”, “erikahoc”, “Mellow” ir kiti…

Visi renginyje demonstruojami daikai yra unikalūs, todėl ir jų vartotojus irgi galima laikyti unikaliomis asmenybėmis. Vienas unikaliausių renginio dalyvių – “Egyboy”. Besidomintiems jie puikiai pažįstami, garsėjantys alternatyviu menu ir įvairia spauda ant marškinėlių. Tokia mada tinka tiek vyrams, tiek ir moterims. Naujienų paruošė ne tik jie, bet ir dar daugiau kosmetikos, interjero, drabužių ir dekoro sričių atstovai.

Niekas nepaneigs, kad aksesuarai yra tokie pat svarbūs, kaip ir drabužiai. Ypač dažnai aksesuarus renkamės vasarą – lengvus, nevaržančius, padedančius sukurti ne tik stilių, bet ir pabrėžiančius vieną ar kitą asmenybės bruožą. Aaksesuarus “Vasaros Pop Up” renginyje pristatys “The place”, “Adelė Dagytė Jewellery”, “Faust watches” ir daug kitų atstovų. Jie ne tik pardavinės savo gaminius, bet ir konsultuos aksesuarų derinimo klausimais.

Jei domiesi išskirtiniu stiliumi ir nori būti oroginalus, nepraleisk šios fiestos.