Angelina Jolie pasirodė viešumoje su savo tobula vasariška suknele

Liepos 15 dieną Los Andžele praleisdama laiką su sūnumi Paksu, Angelina Jolie parodė meistriškumo klasę, kaip galima atkurti mėgstamą drabužį šiltesniam orui. „Row’s Martina“ suknelė tapo vienu iš Jolie išmanumo įrankių. Kaip ilgametė Mary-Kate ir Ashley Olsen minimalistinių etikečių gerbėja, Jolie reguliariai dalijasi jų savitumo gabalėliais. Vis dėlto skirtingai nuo daugelio kitų įžymybių, ji mėgsta dėvėti su ja susijusius daiktus. Suknelė gali būti nešiojama įvairiais būdais – ilgomis rankovėmis su „georgette“ klostėmis ir nestruktūruotu siluetu. Jolie teikia pirmenybę įdegio spalvos diržui ir jos einamiems aksesuarams. Šią savaitę jos aksesuarai yra auksiniai auskarai, kašmyro skara ir „Dior“ elegantiškasis 30 Montaigne rankinukas.
Jolie mėgstamiausias „The Row“ įvaizdis pasirodė įvairiapusiškas. Ji dėvėjo šią suknelę praėjusių metų liepą, kuomet Paryžiaus gatvėse leido laiką kartu su krikštamote Jacqueline Bisset, pridėdama aukštakulnus ir padidintus „Louis Vuitton“ akinius nuo saulės. Rudenį ji rengėsi gana įprastai kuomet eidavo pietauti su vaikais.
Šioje Jolie nuotraukoje atsispindi visi svarbiausi 2020 m. dalykai: veido kaukė bei jaukūs suknelės, kurią galite dėvėti bent keliolika kartų, paraukymai. Visą vasarą įžymybės siūlė kaip apsirengti, kad įveiktumėme aukštą oro temperatūrą. Sezono metu daugiausia dėmesio buvo skiriama nerūpestingoms baltoms suknelėms. „Jolie“ versija įrodo, kad kai tik rasite savo stiliui tinkančią išvaizdą, jos koncepcija atrodo patraukli visus metus.