7 STILINGOS MOTERS ĮPROČIAI

Kaip joms taip pavyksta? Kodėl kitoms net ir ilgai ruošiantis ne visada pasiekiamas tobulo įvaizdžio rezultatas? Kaip elgtis, kad susikurti savo stilių nebūtų sunku ir neatimtų daug laiko? Atsakymas, o tiksliau net 7 patarimai, galintys tau padėti, šiame straipsnyje.

1. Renkitės dėl savęs, o ne dėl kitų. Taip, jūsų apranga pirmiausiai turi patikti jums pačioms, turite jaustis patogiai, o tada ir atrodysite gerai. Kitų požiūris ir nuomonė ar vyraujančios mados tendencijos tikrai nėra svarbiausi dalykai. Leiskite sau pačiai susikurti savo stilių.

2. Ruoškitės iš anksto. Labai geras įprotis iš vakaro susidėlioti drabužius kitai dienai. Jei nesate iš tų, kurie taip stropiai viską susiplanuoja ir susidėlioja, tai bent jau pasidomėkite orų prognozėmis ir pagalvokite kurie turimi drabužiai tiktų ateinančiai dienai. Taip ne tik sutaupysite laiko ryte, bet ir turėsite daugiau laiko tinkamam įvaizdžiui sukurti bei išvengsite rytinio streso dėl aprangos.

3. Rūpinkitės savo spintos tvarka. Tik tvarkingoje spintoje visada rasite reikiamus drabužius būtent tada, kada jų ir norite. Jokiu būdu negalima spintoje drabužių laikyti bet kaip išmėtytų ar sumestų į vieną krūvą. Esant tokiai situacijai, galite tiesiog nerasti norimo drabužio reikiamu metu, o kai spinta tvarkinga, jūs viską matote ir lengvai galite nuspręsti, kas prie ko tinka.

4. Investuokite į kokybiškus ir jums idealiai tinkančius apatinius, Juk tai kiekvienos jūsų aprangos pagrindas. Tikrai nesigailėsite nusipirkusi lazeriu kirptas kelnaites at idealiai prigludusią liemenėlę. Netinkamai parinkti apatiniai gali akimirksniu sugriauti net patį stilingaisią įvaizdį.

5. Susikurkite savo stilių ir likite jam ištikima. Nebūtina kiekvieną sezoną kardinaliai keisti savo drabužinės turinį. Geriau atraskite savo stilių ir esant progoms atnaujinkite jį vis kitomis detalėmis. Jei jūsų įvaizdis jau atpažįstamas ir savitas, vadinasi jau radote sau tinkamą stilių.

6. Turėkite atsarginį drabužių derinį. Tai toks iš anksto suruoštas derinukas, kuris tinka daugeliui atvejų, kai reikia greitai susiruošti. Stilingos moterys turi tokius bent kelis, kad visada arodytų pasiruošusios ir niekas nesuprastų, kad iš tiesų reikėjo rengtis paskubomis. Juk kai skubi, neapgalvoji, kurie rūbai geriausiai derėtų tarpusavyje.

7. Raskite aukso viduriuką tarp išpuoselėto ir nerūpestingo stiliaus. Būtent tada atrodysite geriausiai, nesiekite tobulybės, bet kartu visada atrodykite tvarkingai. Ši taisyklė galioja renkantis bet kokio tipo aprangą, tiek šventinę vakarinę, tiek ir laisvalaikio sportinę.