VENECIJOS KINO FESTIVALIS

Ši didžiulė šventė kasmet atrodo vis nuostabiau. Visi svečiai demonstruoja išskirtinnį stilių ir naujausius stilistų šedevrus. Koks gi šį kartą buvo pagrindinis stiliaus akcentas?

Tai pastelinės spalvos. Šiais metais moterys mielai rinkosi pastelinių spalvų sukneles ir demonstravo itin išpuoselėtą stilių. Tokios, dažniausiai romantiško stiliaus, suknelės damoms pridėjo dar daugiau moteriškumo ir elegancijos.

Venecijos kino festivalis yra vienas seniausių festivalių pasaulyje. Savo žinomumu ir populiarumu bei žvaigždžių, žengiančių raudonuoju kilimu, kiekiu jis nusileidžia tik “Oskarų” apdovanojimo cermonijai.

Pastebėta, kad šių metų moterų aprangoje dominavo rausvi, pikšvi, melsvi ir kitokių pastelinai atspalviai. Jų aprangoje taip pat netrūko įvairių siuvinėjimų, raukinių, aplikacijų, o pačios suknios dažniausiai buvo lengvos, laisvai krentančios. Šukuosenos, taip pat kaip ir suknelės, buvo lengvos ir neįpareigojančios. Dažniausiai garsenybės rinkosi netvarkingus kuodus ir lengvas garbanas.

Pasižvalgykite nuotraukų galerijoje ir pamatykite kaip įspūdingai atrodė Venecijos kino festivalio damos.