Svarbiausios, 2019 metų vasaros, instagram’o tendencijos

Biker šortai. Biker šortai į madą atėjo jau praeitų metų vasarą, tačiau ir šiemet jų pamatysi begalę ne tik gatvėje, bet ir instagram’e, kuriame mados žinovai ypatingai mėgsta tokio tipo šortus derinti su per dideliais švarkais, kuriuos susisiaučia plačiais diržais. Nori neatsilikti nuo mados? Eik į artimiausią prekybos centrą ir esu garantuota, kad jame rasi šiuos gražius biker šortus.

Gyvūnų raštai. Gyvūnų raštai jau pakankamai ilgai buvo madoje ir gali pasidaryti įdomu, kada gi jie iš mados išeis, tačiau galime užtikrinti, kad šią vasarą jie dar tikrai bus madingi. Laisvai krentančios gyvūno rašto suknelės bei palaidinės atsuks ne vieną galvą.

Levandų atspalviai. Stiliaus žinovai, ypatingai šią vasarą, kelia nuotraukas, kuriose matomi rūbai levandų atspalvio. Levandų atspalvio rūbai derinami tiek su aulinukais, tiek su bateliais atrodo gražiai ir suteikia moteriškumo.

Miniatiūrinės rankinės. Miniatiūrinės rankinės matomos vos ne kiekvienoje nuotraukoje instagram’e. Žiūrint iš praktinės pusės, į tokį rankinuką galėtų tilpti telefonas su lūpų dažais, jeigu pasiseks, tačiau bent jau neskaudės pečių nuo svorio, kurį paprastai nešiojame. Ir be to atrodysi kaip tikra mados žinove.

Plaukų segtukai. Turbūt nei vienas nesitikėjo, kad tik vaikystės prisiminimuose esantys plaukų segtukai vėl kažkada bus madingi. Tačiau dabar pastebime juos visur. Jų yra įvairių, tačiau vos ne vieni populiariausių, tai segtukai su perlais, kuriuos galima nešioti vos ne su kiekviena šukuosena.

Kepurės nuo lietaus. 90-ųjų metų vaikai, turbūt pamena, kaip mamos liepdavo užsidėti tokias kepures nuo lietaus ir kaip jų nenorėjome dėvėti. Tačiau dabar jos vėl grįžo į madą. Žinoma, atrodydamos daug geriau, nei jas pamename ir jau užsidėti jas nebėra taip baisu.