Ar modeliui reikalinga aktoriaus patirtis?

Tai reiškia, kad klientai tuo metu ieško ne tik modelių, kurie moka pozuoti ir turi reikalavimus atitinkantį kūną, bet ir kurie jaučiasi patogiai prieš video kamerą.
Tačiau dauguma modelių neturi video patirties ir tai yra visiškai normalu. Modeliams neprivaloma turėti aktoriaus patirties. Tačiau kitas dalykas yra – ar turintis aktoriaus patirties modelis yra pranašesnis už neturintį? Be abejo taip.
Paprastai modelių darbas yra drabužių demonstravimas, ėjimas podiumu ir fotosesijos. Tačiau pasitaiko atvejų, kai klientas nori reklamuoti savo prekę ar paslaugą video reklamai, tuomet modeliui tenka suvaidinti tam tikras situacijas, įsijausti į tam tikrus vaidmenis.
Kai klientai prašo modelių su video patirtimi, tai reiškia, kad jie nori modelio ne to, kuris turi patirties nusifilmavęs save namuose, bet to, kuris moka flirtuoti su kamera, kol jis yra filmuojamas, šypsotis akimis į kamerą, mokėti įsijausti į tam tikrą vaidmenį, situaciją, mokėti koordinuoti judesius, kad visos kūno dalys atrodytų nepriekaištingai bejudant.
Jei to padaryti modeliui nesigauna natūraliai, viskas tvarkoje. Kiekvienam žmogui reikia nuo kažko pradėti. Išmokti patirties vaidinant prieš video kamerą, galima paprasčiausiai besitreniruojant namuose prieš veidrodį. Atlikite įvairius judesius, išraiškas, pažiūrėkite kokiu kampu geriau atrodo Jūsų kūnas. Treniruokite judesių koordinaciją. Tik praktika padės įgyti vis daugiau ir daugiau patirties.
Patyrinėkite įvairias reklamas ir atkreipkite dėmesį kaip modeliai juda reklamose, kaip išreiškia save per savo judesius, mimikas ir panaudokite tai savo praktikai. Pradėkite įrašinėti savo sukurtus filmukus ir juos peržiūrėjęs matysite kur dar galite įdėti daugiau darbo, o kur jau atradote save.
Kaip ir buvo minėta ankščiau – modeliai neprivalo turėti video patirties. Jie neprivalo jos turėti netgi, jei planuoja būti patys sėkmingiausi modeliai. Tačiau, jeigu modelis nori praplėsti savo įgūdžių rinkinį, gauti daugiau įvairesnių užsakymų, kuriuose reikėtų vaidinti, dalyvauti įvairiuose renginiuose, kuriuose taip pat kviečiami modeliai turi turėti aktoriaus patirties, tuomet jis turi turėti video patirties, o tam pasiekti tereikia didelio noro ir kantrybės.